Szczyty Tatr w promieniach złotego, jesiennego słońca, to widok za którym można się stęsknić! Na szczęście na Podhalu bywamy ostatnio dość często. Mimo, że jest to obszar opanowany przez turystów przez okrągły rok i na pierwszy rzut oka ma się wrażenie, że tylko dla owych turystów funkcjonuje, jednak za każdym razem gdy tu jestem, odkrywam coś nowego, niepowtarzalnego i wyjątkowego.

Jeden z pierwszych weekendów jesieni spędziliśmy w Zakopanem, a dokładnie w uroczym kompleksie domków Tatra-Dream.

Jak mówią właściciele, inspiracją do stworzenia tych wyjątkowych obiektów była fascynacja Tatrami i góralską tradycją połączona z zamiłowaniem do komfortu, nowoczesności oraz przestrzeni. To połączenie tworzy bardzo przytulny klimat, w którym każdy poczuje się niepowtarzalnie i wyjątkowo.

Kompleks składa się z trzech domków – my zamieszkaliśmy w tym o nazwie „Gawra”.

Ciekawostka: 
gawra – zimowe legowisko niedźwiedzi, wykrot leśny lub jaskinia w miejscu niedostępnym i ukrytym. Jest to też miejsce, w którym na świat przychodzą młode niedźwiedzie. 

„Gawra” to dwupoziomowy domek z dwiema sypialniami. Na parterze znajduje się przedsionek z dużą szafą, w pełni wyposażona kuchnia (lodówka, kuchenka mikrofalowa, zmywarka, ekspres do kawy, czajnik, toster, płyta grzewcza), salon, jadalnia oraz łazienka.

Wszystkie domki wyposażone są w odkurzacz, mop, suszarkę do włosów, żelazko, deskę do prasowania oraz – przede wszystkim – widok na panoramę Tatr!

Tatra-Dream to miejsce, z którego może Wam być trudno wyruszyć w góry ;) Jest tu pięknie, komfortowo, domki są zadbane i super wyposażone. Tak naprawdę, wystarczy usiąść za tarasie z kubkiem gorącej herbaty w ręku i zachwycić się pięknem polskich gór. Nie trzeba nic więcej!

noclegi Zakopanenoclegi Zakopanenoclegi Zakopanenoclegi Zakopanenoclegi Zakopanenoclegi Zakopanenoclegi Zakopanenoclegi Zakopanenoclegi Zakopanenoclegi Zakopanenoclegi Zakopanenoclegi Zakopanenoclegi Zakopanenoclegi Zakopaneenoclegi Zakopanenoclegi Zakopanenoclegi Zakopanenoclegi Zakopanenoclegi Zakopanenoclegi Zakopanenoclegi Zakopanenoclegi Zakopanenoclegi Zakopanenoclegi Zakopanenoclegi Zakopanenoclegi Zakopanenoclegi Zakopane

Tatra-Dream Zakopane – KLIK