Zapraszam Was dzisiaj na recenzję walizki BedBox od JetKids. Uwielbiam gdy coś jest multifunkcyjne i ułatwia podróżowanie – BedBox właśnie taki jest. Jest to walizka na kółkach i łóżko w jednym.

Walizka – mini łóżko

Najważniejszą cechą walizki i równocześnie najbardziej niesamowite jest to, że zmienia fotel samolotu w łóżko. W jej wnętrzu znajduje się niewielki materac zwinięty w rulon. W samolocie wystarczy, że rozłożymy go na fotelu oraz na stelażu stworzonym przez walizkę – w ten sposób powstaje mini łóżko dla naszej pociechy.

Walizka jest dość pojemna. Zmieści się w niej kilka zabawek, książeczek, kredki oraz przedmioty higieniczne dla dzieciaka. Dzięki temu wszystkie najbardziej potrzebne rzeczy mamy przy sobie, w jednym miejscu.

BedBox jest bardzo zwrotny. Łatwo się go prowadzi po ruchliwych lotniskach, a to naprawdę ogromny plus! Koła w walizce obracają się o 360 stopni, nie ma więc problemu z zakrętami czy podjazdami. Jest też oczywiście wymiaru bagażu podręcznego, możemy go więc wziąć ze sobą na pokład samolotu.

walizka BedBoxwalizka BedBoxwalizka BedBoxwalizka BedBoxPersonalizacja

W zestawie do walizki dołączone są naklejki, które umożliwiają spersonalizowanie walizki przez dziecko. Naklejając naklejki, dziecko nie tylko ma niezłą frajdę, ale też zaczyna w nim kiełkować odpowiedzialność za własny bagaż. Uczy się także przygotowania do podróży i tego, że nie jest to takie łatwe jak się wydaje ;) Myślę też, że chętniej angażuje się w pakowanie bagaży oraz pomoc rodzicom.

Ogromnym plusem jest to, że dziecko zawsze ma swoje zabawki przy sobie i w momentach kiedy się nudzi, może je wyciągnąć i po prostu się pobawić. Podczas oczekiwania na lot, BedBox służy jako siedzisko lub jeździk, na którym można urządzić wyścigi ;)

Nasz lot na Korfu nie trwał zbyt długo, ale dla dzieci BedBox okazał się super atrakcją. Z chęcią na nim jeździły, w samolocie rozłożyliśmy materac, na którym leżały lub siedziały z rozprostowanymi nogami. Myślę, że dla dzieciaków które kiepsko znoszą loty samolotem jest to świetne urozmaicenie podróży.

walizka BedBoxwalizka BedBoxwalizka BedBoxwalizka BedBoxDla prawdziwego podróżnika

BedBox to gadżet podróżniczy, który na pewno sprawdzi się kiedy dużo podróżujecie z dzieckiem, a szczególnie, kiedy dużo latacie samolotami lub kiedy czeka Was naprawdę długa podróż. Zakup walizki, to spora inwestycja, jednak naprawdę potrafi ona zająć nasze dziecko w czasie podróży, a także sprawić. że poczuje się ono jak prawdziwy podróżnik.

Jestem pewna, że od tej pory BedBox będzie z nami podczas każdej naszej podróży z dzieciakami!

walizka BedBoxwalizka BedBoxwalizka BedBoxwalizka BedBoxwalizka BedBox