Ostatnie tygodnie pandemii zmieniły naszą codzienność i plany, również te podróżnicze. Część wyjazdów została odwołana i zaczęliśmy się zastanawiać, jak spędzimy tegoroczne wakacje. Z pewnością turystyka krajowa będzie kwitła i jest tego wiele plusów. Myślę, że to idealny moment, żeby odkryć piękno naszego kraju, a przede wszystkim nauczyć się wdzięczności za to, co mamy oraz zakosztować prawdziwego odpoczynku.

Bardzo często nie doceniamy piękna świata, który nas otacza. Nie dostrzegamy wyjątkowości codzienności. Chcemy wyrwać się gdzieś, byle daleko, potrzebujemy mocnych wrażeń i łudzimy się, że wtedy zyskamy najwięcej. Pytanie, czy tak naprawdę to tego najbardziej nam potrzeba? A może najlepsze będzie dla nas, wsiąść do auta i wybrać się do pobliskiej wsi, lasu, na łąkę? A może lepiej byłoby się wyciszyć przy śpiewie ptaków, pobiegać wśród pól? Wielu z nas brakuje PRAWDZIWEGO odpoczynku i on jest możliwy – tuż za rogiem.

Dzisiaj zabieramy Was do polskiej wsi, na pola. Pewnego popołudnia wsiedliśmy do auta i pojechaliśmy przed siebie. Dotarliśmy do malowniczego miejsca pod Jarosławiem na Podkarpaciu i przepadliśmy. Musicie przyznać, że Polska jest niezwykła!

województwo podkarpackiepola rzepakupola rzepakusesja w rzepakupodkarpaciesesja w rzepakupola rzepakuwojewództwo podkarpackiesesja w rzepakuwojewództwo podkarpackiesesja w rzepakupodkarpaciepola rzepakupodkarpaciepodkarpacie