Lotniskowy HIT – walizka Trunki

Trunki, to jeżdżąca walizka dla dzieci. To taki gadżet małego podróżnika, który może bardzo ułatwić przeprawę z najmłodszymi członkami rodziny. U nas w Polsce kolorowe, jeżdżące zwierzątko wzbudza jeszcze zainteresowanie i wywołuje uśmiech na twarzy. Natomiast w Anglii… musieliśmy uważać, żeby się z jakimś innym małym podróżnikiem nie pomylić bagażem ;) Tam chyba każde dziecko na lotnisku ma swoją Trunki.

Walizka wykonana jest z solidnego plastiku, posiada wygodne siedzisko dla dziecka oraz uchwyty do przytrzymywania się podczas jazdy. Jest też dość pojemna – bez problemu zmieściły się do niej dwa kocyki, kilka zabawek, przekąsek i 2 komplety ubrań na przebranie.

Trunki można oczywiście zabrać na pokład samolotu, ponieważ traktowana jest jako bagaż podręczny. Dużym plusem jest to, że dzięki niej można w łatwy sposób urozmaicić sobie podróż. Dziecko może na niej siedzieć, samodzielnie jeździć, bądź też być ciągnięte przez rodziców.

Dla mnie jednak najfajniejsze jest to, że Trunki zaangażowała naszą Marcelinkę w przygotowania do podróży. Ile było podekscytowania przy pakowaniu walizki! Taka trochę lekcja samodzielności oraz  odpowiedzialności za własne rzeczy. A przy tym poczucie, że jest częścią ekipy, która przygotowuje podróż, że liczymy się z Jej zdaniem i że Jej decyzje są dla nas ważne.

walizka Trunkiwalizka Trunkiwalizka Trunki