Nazywam się Paulina

Głównym tematem naszego bloga On The Way są rodzinne podróże.
Tworzymy poradniki dla podróżujących rodziców, pokazujemy wyjątkowe miejsca w Polsce i na świecie, recenzujemy gadżety przydatne podczas podróży, projektujemy praktyczne plannery i udowadniamy, że podróże z dziećmi mogą być wspaniałą przygodą.

Ukończyłam studia na kierunku turystyka i rekreacja. Zawodowo zajmuję się fotografią oraz prowadzę sklep internetowy Jolieline. Wiedza merytoryczna oraz wciąż przybywające doświadczenie sprawiają, że świetnie radzę sobie na tych płaszczyznach, a także rozumiem jak funkcjonuje dzisiejszy biznes.

Razem z Bartkiem prowadzimy również firmę I DO Studios – zajmujemy się fotografią oraz filmem ślubnym. Nasze umiejętności wykorzystujemy do tworzenia wysokiej jakości i unikalnych materiałów z naszych podróży.

Czujemy się świetnie, kiedy mamy możliwość wspólnie, całą rodziną odkrywać wielki świat. Staramy się przekazywać dzieciom miłość i szacunek do natury oraz do drugiego człowieka. Jesteśmy otwarci na to co świat ma do zaoferowania, lubimy aktywnie spędzać czas oraz nowe doświadczenia.

media kit

GDZIE JUŻ BYLIŚMY?

mapa

USA
BUŁGARIA
LITWA
NIEMCY
HOLANDIA
BELGIA
TURCJA
WYSPY ZIELONEGO PRZYLĄDKA
CHORWACJA
CZARNOGÓRA
SŁOWACJA

HISZPANIA
MADERA
WŁOCHY
MONAKO
FRANCJA
SZWAJCARIA
AUSTRIA
UKRAINA
WĘGRY
CHINY
TENERYFA

media kit

DLACZEGO POWINNIŚMY WSPÓŁPRACOWAĆ?

Umiemy tworzyć profesjonalne fotografie, ujmujące filmy i ciekawe historię z podróży, którymi dzielimy się w mediach społecznościowych.

Znamy ideę współczesnego e-biznesu od podszewki, ponieważ sami prowadzimy firmy bazujące na internecie.

To prawda, że dopiero zaczynamy naszą przygodę z blogowaniem, ale uważamy, że już teraz mamy świetne możliwości do tworzenia wspaniałych treści z naszych podróży i życia codziennego, aby być inspiracja dla innych.

MOŻLIWOŚCI WSPÓŁPRACY:

  • artykuł sponsorowany
  • sesja zdjęciowa miejsca/przedmiotu
  • film reklamowy
  • relacja zdjęciowa i filmowa z podróży/wycieczek/pobytów
  • wyjazd sponsorowany

WSPÓŁPRACOWALIŚMY JUŻ Z:

współpraca
znajdziesz nasz
media kit
media kit

PAULINA@ONTHEWAYFAMILY.PL